Door de huidige, sterk fluctuerende marktprijzen is het momenteel niet mogelijk om direct via onze webshop te bestellen.
Productomschrijving
HPE ProLiant DL380 Gen11 server 0 GB Rack (2U) Intel® Xeon® Silver 4410Y 2 GHz 32 GB DDR5-SDRAM 1000 W
Artikelnummer: P52560-421.BTO Merk:HPE
Prijs op aanvraag
Prijsaanvraag voor:
HPE ProLiant DL380 Gen11 server 0 GB Rack (2U) Intel® Xeon® Silver 4410Y 2 GHz 32 GB DDR5-SDRAM 1000 W
Specificaties
Specificaties
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Silver |
|---|---|
| Processorfabrikant | Intel |
| Processormodel | 4410Y |
| Frequentie van processor | 2 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,9 GHz |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Processor cache | 30 MB |
| Chipset moederbord | Intel C741 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Max. aantal SMP-processoren | 2 |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 8,19 TB |
| Geheugenslots | 32x DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 32 GB |
| Maximale opslagcapaciteit | 91,2 TB |
| RAID support | Ja |
| Soort optische drive | Nee |
| HDD interface | SATA, Serial Attached SCSI (SAS) |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 8 |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5″ |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Maximum geheugen grafische adapter | 16 MB |
| LAN controller | Broadcom BCM5719 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Type behuizing | Rack (2U) |
| Rack-montage | Ja |
| Beheer op afstand | iLO 6 ASIC |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Compatibele besturingssystemen | Microsoft Windows ServerVMware ESXiRed Hat Enterprise Linux (RHEL)SUSE Linux Enterprise Server (SLES)Canonical UbuntuOracle Linux and Oracle VMCitrix |
| Redundante voeding | Ja |
| Netvoeding | 1000 W |
| Aantal ondersteunde redundante voedingen | 2 |
| Aantal geïnstalleerde redundante voedingen | 1 |
| Breedte | 448 mm |
| Diepte | 727 mm |
| Hoogte | 87,5 mm |
| Serie producten | DL |
| Processorgeneratie | Intel Xeon Scalable 4th Gen |
| Configureerbare TDP-down | 4,5 W |
| Bus type | OPI |
| CPU configuratie (max) | 1 |
| Versie Intel® Smart Response Technology | 1,00 |
| Versie Intel® Secure Key Technology | 1,00 |
| Versie Intel® TSX-NI | 0,00 |
| Totale opslagcapaciteit | 0 GB |
| Overtollige fans ondersteuning | Ja |


