Door de huidige, sterk fluctuerende marktprijzen is het momenteel niet mogelijk om direct via onze webshop te bestellen.
Productomschrijving
HPE 300GB SAS 12G Mission Critical 15K SFF BC 3-year Warranty Multi Vendor HDD interne harde schijf 15000 RPM 2.5″
Prijs op aanvraag
Prijsaanvraag voor:
HPE 300GB SAS 12G Mission Critical 15K SFF BC 3-year Warranty Multi Vendor HDD interne harde schijf 15000 RPM 2.5″
Specificaties
Specificaties
| HDD capaciteit | 300 GB |
|---|---|
| HDD rotatiesnelheid | 15000 RPM |
| HDD omvang | 2.5″ |
| Interface | SAS |
| Soort | HDD |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Breedte | 75,7 mm |
| Hoogte | 15,6 mm |
| Diepte | 118,7 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
| Compatibele producten | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |


