Door de huidige, sterk fluctuerende marktprijzen is het momenteel niet mogelijk om direct via onze webshop te bestellen.
HPE ProLiant DL365 Gen11 9124 3.0GHz 16-core 1P 32GB-R 8SFF 1000W PS EU server 0 GB Rack (1U) AMD EPYC 3 GHz DDR5-SDRAM
SKU: P59707-421 Category: HPE ProLiant DL365 (1U) (AMD CPU)
Prijs op aanvraag
Specificaties
Specificaties
| Processorfamilie | AMD EPYC |
|---|---|
| Processorfabrikant | AMD |
| Processormodel | 9124 |
| Frequentie van processor | 3 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,7 GHz |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Processor cache | 64 MB |
| Chipset moederbord | AMD SoC |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Max. aantal SMP-processoren | 2 |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 6 TB |
| Geheugenslots | 24x DIMM |
| ECC | Ja |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 32 GB |
| Maximale opslagcapaciteit | 76,8 TB |
| RAID support | Ja |
| Soort optische drive | Nee |
| HDD interface | SATA, Serial Attached SCSI (SAS) |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 8 |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5″ |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Ondersteunde SSD-groottes | 2.5″ |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Maximum geheugen grafische adapter | 16 MB |
| LAN controller | Broadcom BCM5719 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Rack-montage | Ja |
| Beheer op afstand | iLO 6 ASIC |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Compatibele besturingssystemen | Windows Server 2019 Windows Server 2022 Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 8.6 Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 9.0 SUSE Linux Enterprise Server (SLES) 15 SP4 VMware ESXi 7.0 U3<b |
| Redundante voeding | Ja |
| Netvoeding | 1000 W |
- Configuratietool
Stel hier je product samen. Hulp nodig? Ons ervaren team helpt je graag. Klik hier om direct contact op te nemen met één van onze ervaren medewerkers.
Server volledig zelf op maat samenstellen? Klik hier om aan te vragen.
Prijsaanvraag voor:
HPE ProLiant DL365 Gen11 9124 3.0GHz 16-core 1P 32GB-R 8SFF 1000W PS EU server 0 GB Rack (1U) AMD EPYC 3 GHz DDR5-SDRAM



