Door de huidige, sterk fluctuerende marktprijzen is het momenteel niet mogelijk om direct via onze webshop te bestellen.
Productomschrijving
HPE ProLiant DL380 Gen11 8SFF NC Configure-to-order server Rack (2U) DDR5-SDRAM 800 W
Artikelnummer: P52534-B21 Merk:HPE
Prijs op aanvraag
Prijsaanvraag voor:
HPE ProLiant DL380 Gen11 8SFF NC Configure-to-order server Rack (2U) DDR5-SDRAM 800 W
Specificaties
Specificaties
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
|---|---|
| Soort optische drive | Nee |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet, 25 Gigabit Ethernet, 100 Gigabit Ethernet |
| Type behuizing | Rack (2U) |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Netvoeding | 800 W |
| Diepte | 998 mm |
| Hoogte | 273 mm |
| Gewicht | 41,3 kg |
| Ondersteunde RAID-controllers | HPE SR932i-p and/or HPE MR216i-o and/or HPE MR416i-o and/or HPE MR216i-p and/or HPE MR416i-p and/or HPE MR408i-o, for detailed descriptions reference the QuickSpecs |
| Aantal ondersteunde processoren | 2 |
| Processor cache type | L3 |
| Uitbreidingsslots | Up to 8 PCIe Gen5, and 2 OCP 3.0, for detailed descriptions reference the QuickSpecs |
| Beheerplatform | HPE iLO Standard with intelligent provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download) (standard) HPE iLO Advanced, HPE OneView Advanced (optional, requires licenses), and HPE Compute Ops |
| Soort voeding | 800W, 1000W, or 1600W Dual hot-plug redundant 1+1 HPE Flexible Slot Power Supplies, depending on model |
| Beveiligingseigenschappen | HPE TPM 2.0 standard on motherboard. Optional locking Bezel Kit, Intrusion Detection Kit. For full security features refer to the QuickSpecs. |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 599,9 x 998 x 273,1 mm (23.6 x 39.3 x 10.8″) |
| Gewicht (imperiaal) | 41,3 kg (91 lbs) |


