Door de huidige, sterk fluctuerende marktprijzen is het momenteel niet mogelijk om direct via onze webshop te bestellen.
Productomschrijving
HPE 240GB SATA 6G Read Intensive SFF BC Multi Vendor SSD
Artikelnummer: P40496-B21 Merk:HPE
Prijs op aanvraag
Prijsaanvraag voor:
HPE 240GB SATA 6G Read Intensive SFF BC Multi Vendor SSD
Specificaties
Specificaties
| SSD capaciteit | 240 GB |
|---|---|
| Interface | SATA |
| NVMe | Nee |
| Random write (4KB) | 14000 IOPS |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Breedte | 219,2 mm |
| Diepte | 228,6 mm |
| Hoogte | 146,1 mm |
| Gewicht | 500 g |
| Doelwerkbelasting | Read Intensive (RI) |
| Drive writes per dag (DWPD) | 0,8 |
| Vermogensverbruik (avg) | 2,48 W |
| Compatibele producten | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Gewicht (imperiaal) | 0,499 kg (1.1 lbs) |


