Door de huidige, sterk fluctuerende marktprijzen is het momenteel niet mogelijk om direct via onze webshop te bestellen.
Productomschrijving
HPE Aruba Networking 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable InfiniBand en Glasvezelkabel SFP+ DAC Zwart
Prijs op aanvraag
Prijsaanvraag voor:
HPE Aruba Networking 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable InfiniBand en Glasvezelkabel SFP+ DAC Zwart
Specificaties
Specificaties
| Snoerlengte | 3 m |
|---|---|
| Aansluiting 1 | SFP+ |
| Aansluiting 2 | SFP+ |
| Kleur van het product | Zwart |
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85444290 |
| Geslacht connector | Mannelijk/Mannelijk |
| Gewicht | 117,9 g |
| Soort kabel | DAC |
| InfiniBand-protocol | Ja |
| Gewicht (imperiaal) | 0,136 kg (0.3 lbs) |


