Team

PTP IT Distribution is een onafhankelijk distributeur van computer hardware

Algemene voorwaarden

RMA voorwaarden

Disclaimer

Team

Back to top

MENU

Mail: info@ptpit.nl Menu

Pim Schipper
Financial manager
+31 (0)344-637901
pim@ptpit.nl


Tim Merkus
Purchase manager / international sales
+31 (0)344-637903
tim@ptpit.nl

Patrick Willems
International Sales
+31 (0)344-637902
patrick@ptpit.nl


Joost Schuts
Sales manager
+31 (0)344-637906
joost@ptpit.nl

Lieke de Bruyckere
Purchasing / Backoffice
+31 (0)344-637900
lieke@ptpit.nl

Margo Hendriks
Finance
+31 (0)344-637907
margo@ptpit.nl

Jurjen van der Krieke
Account manager
+31 (0)344-637908
jurjen@ptpit.nl

Frank Scheurwater
Account manager
+31 (0)344-637910
frank@ptpit.nl

Jurgen Toemen
Account manager
+31 (0)344-637911
jurgen@ptpit.nl

Paul de Waal
Account manager
+31 (0)344-637905
paul@ptpit.nl

Matthijs de Jong
Logistics
+31 (0)344-637904
matthijs@ptpit.nl

John Bos
Logistics
+31 (0)344-637904
john@ptpit.nl

Lars Lenkens
Logistics
+31 (0)344-637904
lars@ptpit.nl

Qimmiq
Company dog